Haber

MHP Denizli Genel Başkanı: 14 Mayıs MHP için zafer günüdür

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) tüm kadrolarıyla sandığa sahip çıkacağını belirten MHP Denizli Genel Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, “14 Mayıs MHP için zafer günüdür” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Denizli İli, Pamukkale ve Merkezefendi İlçe teşkilatlarının ortaklaşa düzenlediği sandık görevlisi yetiştirme toplantısı geniş katılımla gerçekleşti. 1700’e yakın sandık görevlisi ve partilinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda MHP İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ın konuşması alkış aldı.

Sandık görevlileri ve partililere seslenen İl Başkanı Yılmaz, “Kimsenin şüphesi olmasın. Milliyetçi Hareket Partisi tüm kadrosuyla sandığına sahip çıkacaktır. 14 Mayıs MHP’nin zafer günüdür. Onur duyuyoruz. ülkücü ve milliyetçi hareketin mensubu olmaktan gurur duyduğunu belirterek, “Akıl ve terör örgütleri kaybedecek, aziz milletimiz sandıkta konuşacak, Türk ve Türk Yüzyılını inşa edecektir. Milletimizin milli ve manevi değerlerine sahip çıkacağından ve gereğini yapacağından şüphemiz yoktur. Ne mutlu Türküm diyene.” – DENİZLİ

haber-tarakli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu