Haber

BAHÇELİEVLER’DEKİ İETT OTOBÜS KAZASINDA ÖLEN KADININ CENAZESİ ADLİ TIPTAN ALINDI

BAHÇELİEVLER’de İETT otobüsünün çarptığı bedensel engelli Hikmet Kaya’nın cenazesi kaldırıldığı sağlık kuruluşundan alınarak memleketi Sinop’a gönderildi.

Bahçelievler’de dün akşam saatlerinde D-100 yan yolu üzerinde Sefer B. yönetimindeki 34 HY 8280 plakalı İETT otobüsü kaldırıma çarparak önce otobüs durağında bulunan yolculara, ardından da minibüse çarptı. Kazada bedensel engelli Hikmet Kaya (51) olay yerinde hayatını kaybetti, 5 kişi yaralandı. Yaralılar arasında Azerbaycan uyruklu Ahmad Rzayev’in durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Hayatını kaybeden bedensel engelli Hikmet Kaya’nın cenazesi, Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsinin ardından ailesine teslim edildi. Kaya’nın damadı Muharrem Burak İhtimam, “Sorumluların cezalandırılmasını, konunun bir an önce aydınlatılmasını ve aydınlatılmasını istiyoruz. Oradaki bir akrabamızı ziyaret etmek için otobüs durağında beklerken” dedi. , rivayete göre bu kaza ihmal sonucu meydana geldi. Uyuduğunu düşündüğümüz sürücünün insanların üzerine sürdüğü söyleniyor. Bu bir söylenti ama önümüzdeki kayıtlarda net bir cevap alacağımızı düşünüyorum” dedi.

Hikmet Kaya’nın cenazesi, adını taşıyan sağlık kuruluşundan alınarak memleketi Sinop’a gönderildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu